Креативна радионица „Радоваоница”

Дана 5. марта 2026. године у просторијама школе одржана је трећа по реду креативна радионица „Радоваоница”. Овога пута радионица је била посвећена мамама, бакама, секама, теткама и свим дивним женама које наш свет чине лепшим. За њих су наши ученици припремали посебне поклоне – цветове које су израђивали користећи различите креативне технике.

Ученици су стрпљиво осликавали цветове темперама, затим их спајали у целину како би добили цвет са дршком и „душом”, стварајући тако мале, али искрене знаке пажње за драге особе.

Радионица је протекла у ведрој атмосфери, испуњеној песмом, смехом и добрим расположењем, на задовољство свих присутних.

Радостан поздрав до следеће „Радоваонице”,

Милица Ракић, психолог школе 🌸