Школа Херцог у медијима

Линк: Настава у болницама
Линк: БОЛНИЧКА СОБА КАО УЧИОНИЦА

Сећања и успомене!

Информатор о раду и животу Градске општине Савски венац, прилог о школи и литерарној секцији школе, мај 2018.

,,Просветни преглед“, прилог о радионици ,,Прилагођавање наставе српског језика ученицима са дислексијом и дисграфијом“, 59. Републички зимски семинар, Филолошки факултет Универзитета у Београду, Ивана Ковачевић

Интернационалини блог Skype in the Classroom, прилог о раду школе и раду наставнице Иване Ковачевић

ПОЛИТИКА,  25. мај 2018.

Пренос добротворног концерта ,,Радујте се, радујте се!“

Телевизија Храм емитовала је пренос добротворног концерта ,,Радујте се, радујте се!“. На концерту је учествовао Мешовити хор ИСОН из Новог Сада у чијем саставу су: Хор Вивак, Хор просветних радника Новог Сада, Хор дечјег села из Сремске Каменице, Хор ОШ,,Др Драган Херцог“ и Хор ОШ,,Миодраг Матић“. Уметнички руководилац био је Миодраг Близанац. Хармонику је свирао Георгије Терзић, ученик ОШ,,Степа Степановић“ из Београда. Улазнице за овај концерт осликали су ученици ОШ,,Дринка Павловић“ из Београда и ОШ,,Јован Стерија Поповић“.

Снимак целог добротворног концерта можете видети овде: ,,Радујте се, радујте се!“