Матурско вече
У прелепом амбијенту ресторана „Стадион Елит“, 27. маја 2026. године, одржано је још једно незаборавно матурско вече наших осмака. У атмосфери радости, поноса, успомена и понеке сузе, наши мали матуранти обележили су крај једног важног животног и школског раздобља. Поздравну реч упутио је мр Зоран Алексић, директор школе, пожелевши матурантима много успеха у дањем школовању и среће на свим животним путевима који су пред њима. Присутнима се обратио и др Светозар Рајак, који је својом подршком раније омогућио матурску екскурзију. Током вечери смењивали су се осмеси, загрљаји и речи захвалности. Дирљива обраћања одељењских старешина подсетила су све присутне на године проведене заједно, на пријатељства, успехе, изазове и лепе тренутке који ће заувек остати део школских успомена. Матуранти су прославили завршетак основношколског образовања у свечаној атмосфери, окружени својим другарима, наставницима и родитељима. Уз одличну храну, музику и плес, вече је протекло у знаку заједништва, весеља и лепих емоција. За успешну организацију и топлу атмосферу матурске вечери посебне заслуге припадају Наташи Војиновић, организатору целокупног програма прославе. Велику захвалност дугујемо нашим спонзорима и пријатељима који су помогли да ово вече буде још лепше: Ресторану „Стадион Елит“, посластичарницама „Мандарина Cake Shop“, „Торта Ивањица“ и „Анчи колачи“ и музичком бенду „Синиша и Илијана“.
Ова прослава није била само крај једног поглавља, већ и почетак новог животног пута. Нашим матурантима желимо много успеха на завршном испиту, мудре изборе, нова пријатељства и срећан наставак школовања. Хвала свима који су били део ове незаборавне вечери и помогли да нашим матурантима остане у најлепшем сећању.






