СПЕЦИЈАЛНА БОЛНИЦА ЗА ЦЕРЕБРАЛНУ ПАРАЛИЗУ И РАЗВОЈНУ НЕУРОЛОГИЈУ, Сокобањска 17а

bolnica-za-cerebralnu-paralizu-sokobanjska-1

У Специјалној болници за церебралну парализу и развојну неурологију у Сокобањској улици настава се реализује од првог до осмог разреда. Наставом су обухваћени ученици који због телесне инвалидности нису у могућности да се укључе у редовне школе.То су деца из свих делова Србије, углавном из сиромашних и социјално угрожених породица.
Са ученицима се ради по редовном плану и програму који је, због рада у болничким условима , прилагођен и условљен  способностима  ученика.
На пункту је успостављена добра сарадња са медицинским особљем и дефектолозима. Учитељи редовно присуствују састанцима тимова који се, на нивоу болнице, организују за сваког ученика.
Сваки празник обележавамо пригодним програмом и ликовним радовима ученика које излажемо у холу болнице. Новогодишње празнике прослављамо заједно са основним школама “ Војвода Радомир Путник“ и “Браћа Барух“, чему се наши ученици посебно радују.

bolnica-za-cerebralnu-paralizu-sokobanjska-2
bolnica-za-cerebralnu-paralizu-sokobanjska-3