Додела сведочанстава, диплома и награда нашим вредним ученицима!

Школска 2017/2018. година је завршена. Дошао је тренутак сумирања резултата и убирања плодова марљивог рада. Ђаци ОШ ,,Др Драган Херцог“ дошли су из свих крајева Србије да прославе заједно своје успехе. Сваки наш ђак је добио оцене, а поред оцена, низале су се и дипломе са различитих такмичења и литерарних и ликовних конкурса. Пошто је било небројено много награда ове године, прозивка је дуго трајала, али смо сви још једном потврдили да се вредан и марљив рад увек награди. Директор школе отворио је дивним речима овај свечани догађај, а одељењске старешине имале су само речи хвале за своје ђаке. Руководилац литерарне секције доделио је ђацима награде и дипломе са многобројних такмичења.

Драги наши ђаци, поносни смо на вас и желимо вам велику срећу и много успеха у даљем раду!