Прослава Дана школе

Данас, 27. маја, наша школа је обележила Дан школе, који је симболично означио 55 година постојања и рада. Ученици, наставници, родитељи и остали гости окупили су се у сали Арене где их је поздравио директор школе, истичући значај образовања и заједништва које се у нашој школи негује.
Програм су водили Нада и Теодор, ученици са Церебрале 1 и Рехабилитације.
Наставница Сунчица је својом песмом дочарала како изгледа час у нашој школи.
Посебан део прославе био је музички наступ ученика OШ ,,Невена Поповић“, који су својим извођењем развеселили све присутне. Након тога, ученици су имали прилику да се такмиче у спортским играма које су организоване у сарадњи са Декатлоном, чиме је промовисана важност физичке активности и здравог начина живота.
На крају спортског, забавног и културног дружења, сви ученици су окићени медаљама захваљујући нашим пријатељима из СДПС д.о.о.
Ученици су награђени и пакетићима плазме ,,Бамби” јер је корпорација уз коју се одрастало, а одраста се и дан-данас.
Прослава Дана школе протекла је у духу заједништва, радости и спортског духа, наглашавајући важност образовања и тимског рада. Сви присутни су се сложили да је ово био незабораван дан који ће дуго остати упамћен. Срећан Дан школе!