Резултати Васкршњег конкурса „Христос васкресе, радости моја!”

Велику радост пред крај школске године донела нам је вест Николе Михајловића, професора српског језика из Рашке, који нас је обавестио о резултатима конкурса „Христос васкресе, радости моја!”. Он нам је послао награде и допис који ћемо пренети у целости:

Поштовани,

Велика нам је част обавестити Вас о исходу Васкршњег конкурса „Христос васкресе, радости моја!” који је организовала Српска православна црквена општина Никољачка. Сходно томе, велика нам је част да је стручни жири у саставу: академски сликар проф. Миленко Ристовић, Никола Михајловић, професор српског језика, протојереј Дејан Николић и председница Дечјег савеза општине Рашка Нада Вујановић, донео следећу одлуку:

НАГРАЂУЈУ СЕ ПОСЕБНИМ НАГРАДАМА ЗА КРЕАТИВНОСТ следећи ученици:

1. Лана Андрић, 6. разред
  2. Тијана Бабанић , 6. разред
  3. Симонида Стошић, 5. разред
  4. Марко Марковић, 6. разред
  5. Андрија Костић,  6. разред
  6. Лука Јанковић, 5. разред
  7. Марко Спасојевић, 5. разред
  8. Емилија Недић, 5. разред
  9. Алекса Томић, 5. разред

Такође, жири је одлучио да награди и посебном наградом за најактивнију школу на конкурсу:

Основну школу ,,Др Драган Херцог“ у Београду.

У пакету Вам достављамо дипломе за награђене ученике и школу и пригодне поклоне за децу.

Срдачно Вам се захваљујемо на учествовању и радујемо се сарадњи у будућности.

У Рашки, 31.05.2019.                                         Протојереј Дејан Николић

Прилог, долела награда: https://www.youtube.com/watch?v=g5PNKqCJWO0&feature=youtu.be