ШКОЛА НА 51. САЈМУ ОБРАЗОВАЊА И НАСТАВНИХ СРЕДСТАВА

Сајам образовања и наставних средстава одржава се од 23. до 30. октобра 2022. године. Наша школа је имала прилику да представи свој рад и пројектне активности на штанду Министарства просвете, науке и технолошког развоја, у Хали 2, дана 26. октобра 2022. Мр Зоран Алексић, директор школе, отворио је скуп поздравним речима и представљањем школе. Затим, Тијана Бурчул, Снежана Ковачевић, Маја Бајагић, Ана Црногорац, Маја Стјепановић и Ивана Ковачевић представиле су низом презентација историјат наше јединствене васпитно-образовне установе, организацију рада, разноврсне пројектне активности, отворене образовне ресурсе и иновативни рад. Захваљујемо се Министарству просвете, науке и технолошког развоја на прилици да учествујемо на 51. Сајму образовања и наставних средстава.