Једино се љубав дељењем умножава!

Драги наши,
Са радошћу вас обавештавамо да су организоване две хуманитарне акције на којима су прикупљена средства за васкршње пакетиће, излет у манастир Тумане и матурску екскурзију у манастир Студеницу.
У недељу, дана 19. 3. 2023. године,  у Цркви Свете Тројице у Земуну је прикупљен новац после Свете Литургије, а свим присутнима су подељени  ликовни радови наших ученика. У парохијском дому су присутни имали прилику да чују више о раду школе, али и да погледају снимак Светосавске приредбе у којој су учествовали наши ученици.
У суботу, дана 25. 3. 2023. године, у Културном центру ,,Раковица“ је организован хуманитарни концерт фолклора у којем је учествовало пет ансамбала:
ФА ,, Свети Ђорђе“, КУД ,,Градимир“, КУД ,,Фолклор је више од игре“, АНИП ,,Ју-Лира“ и КУД ,,Младост“, Авала.
Захваљујемо се свима који су учествовали у организацији, али и свима који су дали свој допринос како бисмо обрадовали  ученике наше школе.