Ђак генерације 2021.

Ђак генерације 2021. године је Лана Андрић. Са поносом истичемо да је наша Лана у току школовања имала одличан општи успех у свим разредима и носилац је Вукове дипломе. Поред тога, имала је запажене резултате у слободним активностима (у оквиру литерарне и ликовне секције), на такмичењима, смотрама и конкурсима. Као активни члан литерарне секције допринела је да секција буде награђена на Републичком такмичењу литерарних секција основних и средњих школа. Лана је вредна, талентована, радна и мотивисана да учи, а као другарица дружељубива је и спремна је да пружи помоћ друговима и другарицама. Драгој Лани честитамо од срца и желимо још много успеха у даљем школовању! Градска општина Савски венац наградила је Лану Андрић на свечаности 29. 6. 2021. године за постигнуте успехе, а 28. 6. 2021. награду је примила на свечаности посвећеној ђацима генерације, у организацији Секретаријата за образовање и дечју заштиту.