Гостовање члана жирија италијанског „Х фактора“ на Поликлиници „Сан Матео“

У суботу, 16.12. 2017. године, на Поликнилици „Сан Матео“ у Павији (Италија) одржала се традиционална прослава пред Божић. Специјални гост прославе био је Федез, певач и жири италијанског ,,Х фактора“. Он је дошао у пратњи своје девојке која је професионални шминкер. На ову прославу увек дође неки певач или позната личност у госте. Овом приликом традиционално се организује и свечани ручак поводом Божића за сву децу на клиници. На прослави су били и наши ученици Урош и Адис. Сви су уз врисак поздравили познатог певача. Било је лепо, узбудљиво и весело.

Пре доласка певача, била је организована представа ,,Х фактор“. Доктори су се маскирали у такмичаре и жири. Имитирали су их и били су много смешни. Жири је био много смешан. Имитирали су мане правог жирија… један од њих свима прича: „Не!“ и неће ни за кога да гласа. Доктори су тиме засмејавали сву децу у публици. Иначе, директор болнице се и прошле године маскирао у нинџа корњачу и засмејавао децу. Била је то веома весела, лепа и забавна прослава!

(Из Италије извештава наш репортер Вељко Велимировић, ученик 8. разреда.)