Проглашење победника литерарног конкурса „Мој смешни свет“ посвећеног Брани Цветковићу

У четвртак, 4. маја у Црвеној сали Дечјег културног центра Београд победницима литерарног конкурса „Мој смешни свет“ додељене су награде и дипломе. Дипломе и похвале ђацима и наставницима доделио је председник жирија Слободан Станишић. Директор ДКЦБ проф. мр Драган Марић уручио је повељу Брана Цветковић за изузетан допринос стваралаштву за децу дечјем песнику, сатиричару и дугогодишњем директору Змајевих игара Душану Поп Ђурђеву. Такође, овим поводом приређена је представа „Помешени лончићи“ коју је извела глумица Ивана Деспотовић по истоименом тексту Слободана Станишића.

Награде и дипломе у своје име и име својих другова, награђених ученика наше школе, примила је Сара Стефановић, једна од добитница награде ,,Осмех чика Бране“. Станимир Томић и Јеврем Недељковић били су спречени да присуствују овој веселој додели награда.