Промоција литерарне секције

Дана 4.12.2017. у Дечјем културном центру Београд представљена је литерарна секција ОШ „Др Драган Херцог“. Описана је организација рада секције, резултати рада секције, сарадња секције са другим секцијама школе, излети, екскурзије, изложбе, уређивање сајта школе, освојене награде и први Зборник литерарних радова. Овом догађају присуствовали су Зоран Алексић, директор школе, Љиљана Миловић, психолог школе, Драгана Блануша и Наташа Војиновић, наставнице српског језика. Изложба дечијих литерарних радова траје од 4.12.2017. до 14.12.2017. године. Планирано укључење ученика Јеврема, Василија, Хене, Павла и Вељка  у програм није се реализовало због техничких проблема. Ивана Ковачевић, руководилац секције, овом приликом похваљује све ученике који су марљиво радили и иза којих остају значајни резултати.