Прослава Дана школе

Поводом прославе Дана школе организован је једнодневни излет за ученике, родитеље и наставнике. Програм излета је био тематски богат. Прво смо посетили манастир Нимник и уживали у гостопримству у окружењу прелепе природе. Затим смо посетили Виминацијум. Упознали смо се са најважнијим археолошким налазиштем у Србији. Римско насеље настало је у I веку и трајало до почетка VII века. Пут је заокружен посетом манастиру Тумане и прелепом зоолошком врту. Било је много радости, смеха, дружења и нових пријатељстава. Отишли смо срећни, а вратили се још срећнији. Хвала нашим родитељима и ученицима што никада не одустају и што су нам помогли да ово путовање буде израз заједништва, љубави и међусобне подршке!