Студијско путовање у Грчку

У оквиру Еразмус пројекта, наша школа је добила могућност да пошаље наставнике и стручне сараднике на студијско путовање у Грчку са циљем да обиђу школу у болници у Солуну и размене примере добре праксе. Поред обиласка школе у болници, посетиле су и једну редовну основну школу, као и зграду општине којој ове две школе територјално припадају. Захваљујући нашим домаћинима, партнерима из Грчке, Александра Ковачевић, Весна Вукојевић, Јелена Арсовић и Драгана Максимовић, посетиле су националне музеје и обишле чаробне Метеоре. Последњи дан боравка уприличен је радионицом садње цвећа и акцијом чишћења парка. Том приликом су наше колегинице имале част да упознају градоначелника Солуна и размене искуства са осталим представницима школа, који су учествовали у овом догађају.