Виртуелна изложба ликовних радова Матеје Ковачевића

Част нам је и задовољство да представимо ликовне радове Матеје Ковачевића, ученика 8. разреда наше школе. Радови нашег талентованог ђака настали су током школске године у редовним условима, али и путем учења на даљину у ванредним околностима. Матеја је стварао на часовима предмета Ликовна култура, Цртање, сликање и вајање, као и на ликовној секцији. Александра Ковачевић, наставница ликовне културе и одељењски старешина, похваљује Матеју за рад, труд и креативност. Један од наших најбољих ученика, вредан и свестран, како у другим областима, тако и на ликовној култури, своја остварења је израдио у папир-маше техници, креирао лого имена и декорисани лист, употребни предмет.  Не боји се да експериментише са новим техникама и материјалима и ствара дивна уметничка дела.

Свима нам је било велико задовољство да радимо са њим. Остаје нам да му пожелимо успех, радост и срећу у наставку школовања и да му захвалимо на дивним и креативним тренуцима на часовима!