Зборник литерарних радова ,,Боје и звуци мог родног краја“

Зборник радова „Боје и звуци мог родног краја“ приређен је у част педесетог рођендана Основне школе „Др Драган Херцог“ и десетог рођендана литерарне секције ОШ „Др Драган Херцог“. Зборник су уредили чланови литерарне секције са осталим ђацима и наставницима наше школе. Велико хвала драгим ђацима и наставницима!
Велику захвалност дугујемо Удружењу „Живојин Мишић“ на финансијској помоћи за штампање зборника. У оквиру такмичења „Најбољи едукатори Србије“ Удружење је наградило руководиоца литерарне секције и на тај начин допринело да се  штампа Зборник радова „Боје и звуци мог родног краја“.
Велику захвалност дугујемо Штампарији Издавачке фондације Српске Православне Цркве Архиепископије београдско-карловачке на финансијској помоћи за штампање зборника радова „Боје и звуци мог родног краја“ – на радост свих наших ђака и наставника. Овом приликом се захваљујемо Штампарији на дивној сарадњи у претходном периоду – када су нам на дар штампали први зборник у 350 примерака.
Ову вест уредио је Милорад Добрић, ученик 8. разреда.