Зимска радионица

Дана 27. 12. у просторијама школе је одржана Зимска креативна радионица, трећа у низу ове школске године. Обрадовао нас је велики одазив наших ученика. Сви смо уживали у песми и прављењу новогодишње тегле жеља и украса за јелку. Поред овога научили смо неке занимљивости о новогодишњим обичајима у Русији, Великој Британији и Француској. Захваљујући ученицима Четврте гимназије, који су били наши специјални гости, сви наши ученици су добили новогодишње пакетиће. Морамо споменути и изненађење које су нам приредили ученици одељења VI1 ОШ ,,Бора Станковић“ које похађа сестра нашег ученика Николе Вукића. Они су припремили прелепе поклоне за све присутне ученике на радионици.

Радост и дружење су угрејали срца свих присутних. Захвални смо свима који су помогли да обрадујемо наше ученике и дали нам прави пример хуманости, солидарности и добре воље.

Видимо се на Пролећној радионици.