Златна јесен 2022.

Јесен доноси нове школске песме, слике, музику, саставе… Такође, доноси и један традиционални, али увек нов и другачији догађај, манифестацију под називом „Златна јесен”. „Чим од опалог лишћа пожути двориште у Сокобањској 13, сви знамо да ће нам доћи и „Златна јесен”. Тако смо јуче, 2. новембра, певали, рецитовали, приповедали у нашој „Коцки” на Рехабилитацији славећи јесен и сву лепоту коју буди у свима нама. Сви су учествовали у овој јесењој сонати: предшколци, основци, средњошколци, наставници и васпитачи, лекари и сестре, терапеути и маме. Било је весело јер су са нама били и кловнови”, поделила је утиске наставница Наташа. Поред ученика старијих разреда, у приредби су учествовали ученици млађих разреда са учитељицом Цецом и дефектологом Сунчицом. Поносни смо на дугу традицију одржавања ове манифестације и радујемо се новим у будућности!